Bonusová knižka výhod 2013
Bonusová knižka výhod 2013 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Miroslav Leitner   
Sobota, 13 Október 2012 11:45

Prečo sa registrovať práve u nás alebo čo všetko a aké rozsiahle výhody naviac získavate registráciou do Alpenverein cez www.activeplanet.sk Vám pre rok 2013 vyjasní "Bonusová knižka".

Túto bonusovú knižku obdržíte spolu s preukazom Alpenverein pre rok 2013

a s upomienkovým predmetom - šatka typu Buff / starší členovia ho obdržia bezplatne /.

Obsahom Bonusovej knižky sú nasledovné údaje:

1, Čo je Alpenverein a aký rozsah základného poistenia toto členstvo prináša

+ naviac pripoistenie trvalej invalidity

+ naviac ako na expedície s limitom až 225 000 Eur /pre pobyty nad 6000m , na dobu viac ako na 8 tyždňov,  rizikovejšie aktivity, drahé krajiny atd /

 


2, Kalendár pretekových a nepretekových podujatí , ktoré pripravujeme predovšetkým pre Vás. Termíny v Bonusovej knižke môžu byť priebežne aktualizované podľa podmienok a preto je potrebné sledovať dátumy na webe a tiež bližšie informácie :

 

Nepretekové podujatia:

Novinka pre zimnú sezónu - lavínový a skialpinistický kurz v skratke - jednodňová akcia - člen obdrží jednorázový Bonus na účasť v kurze bez poplatku. Uskutoční sa 2 x v mesiaci / december až marec / na miestach podľa snehových podmienok.

Opäť skialpinistické akcie ako je Winterway Classic - Nízke Tatry a Freeride - Západné Tatry , skailpinistické cesty v Tatrách a Alpách, od jari získavanie skúseností na Ferratách rôznych obtiažností na vikendových alebo dlhších pobytoch, ferraty s cyklistikou - Lago Di Garda, Dolomity, a tiež  vysokohorská turistika napr. zdolávanie najkrajšej vysokotatranskej hrebeňovky - Orlia Prť.

Bonusy pre poplatky za účasť sú vo výške 5% do sumy 100 EUR resp. 10% pri sume nad 100 EUR. Pre lavínovo -skialpinistický kurz  je jedna účasť bez poplatku.

Pretekové podujatia / termíny sa môžu ešte meniť /:

III. ročník - Skialpinistický maratón vo Vysokých Tatrách -  30.3.2013

I. ročník - Bystrický vertikal - horský beh do vrchu Banská Bystrica - Pansky diel - 28.4.2013

II. ročník - Beh na Urpín - Banská Bystrica - 20.5.2013

I. ročník - Beh do vrchu - Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso - 29.8.2013

III. ročník - Zober bike a poď ! - 15.9.2013

 


LEN PRE ČLENOV !!! - TRVALÉ ZĽAVY alebo AKO NAKUPOVAŤ VÝHODNE TOVAR ŠPIČKOVÝCH ŠPORTOVÝCH ZNAČIEK


Dnes na Vás útočia zľavy z každej strany. Často sú ale ponúkané staré modely, resp. zľavy sú len na sezónny tovar. Člen Alpenverein ale môže celoročne využívať výrazné zľavy, bez toho aby čakal kedy sezóna skončí alebo sú už dostupné len posledné kusy okrajových veľkostí.

Aké veľké môžu byť zľavy pre Vás?

Výšky zliav bez bonusu Alpenverein člena registrovaného cez www.activeplanet.sk pre jednotlivé značky / opakovane a kedykoľvek počas roka /:

Pri nákupe v  ACTIVE PLANET outdoor centre  - Crazy Idea  15%, všetky ostatné značky - 10 %

Pri nákupe cez e-shop - Crazy Idea  15%, všetky ostatné značky - 10 %. Základná cena môže byť nižšia oproti obchodu o 0 až 10%


Výšky zliav s bonusom Alpenverein člena registrovaného cez www.activeplanet.sk pre jednotlivé značky / jednorázovo - bonusová knižka/:

Pri nákupe v  ACTIVE PLANET outdoor centre  - Crazy Idea  30 %, ostatné značky - 15 až 23% - viď. bonusová knižka

Pri nákupe cez e-shop - Crazy Idea  30%, všetky ostatné značky - 15 až 23%. Základná cena môže byť nižšia oproti obchodu o 0 až 10%

 

 


 

 

Aké značky ponúkame? Asi každý pozná firmu ako je Salomon, Mammut či Dynafit a mnohí z Vás aj ďalšie, nakoľko všetky ponúkajú len špičkový tovar - napr. Ferrino, Suunto, Polar, Crazy Idea, Pomoca, Compressport, Sensor, Ski Trab, Scarpa, Garmont, X Bionic, Hagan , Pieps, Camp, Singing Rock, Nalgene, Enervit, Lowa, Asolo atd.

 BONUS EXTRA - za komerčné  poistenia

Vaša nákupná cena ešte môže byť jednorázovo znížená o hodnotu 10% až 15% - za tzv.  "Bonus extra"  z komerčného poistenia.

Táto zľava je Vám priznaná v prípade, že Vám alebo Vašim známym, či rodine sprostredkujeme bežné poistenie napr. PZP na auto, poistenie bytu a pod. - teda bežné komerčné poistenia.

Ak napr. bude Vaše povinne zmluvné poistenie PZP na auto v hodnote 110 Eur, tak si môžete ešte naviac ku každej zľave uplatniť jednorázovo bonus vo výške 15% z ceny poistenia / pri cene poistenia do 100 Eur  je bonus 10% a nad 100 Eur je to 15% / .

Sprostredkovanie poistenia sa robí v spolupráci s maklérskou spoločnosťou Finsun s.r.o.. Vieme Vám ponúknuť produkty takmer všetkých poisťovní na slovenskom trhu. Neuprednostňujeme žiadnu z nich ale môžeme Vám doporučiť najlepšie ponuky a Vy si vyberiete.

Stačí nám zaslať len požiadavku na ponuku mailom a zašleme Vám alternatívy, z ktorých si vyberiete. Z uzavretej sumy poistenia automaticky dostávate nákupný bonus v príslušnej výške.

 

 


 

 

VERNOSTNÝ PROGRAM - ponuka špeciálneho tovaru

Sme radi ak ste naši priaznivci a každoročne Vám môžeme sprostredkovať členstvo v Alpenverein. Chceme odmeniť tých, ktorí sú už viac rokov s platným členstvom u nás a pripravili sme špeciálnu ponuku tovaru s výnimočnými cenami. Tieto ceny sú podelené podľa dĺžky aktívneho členstva a to do 3 rokov  a nad 3 roky. V takomto prípade, môže byť cena zvýhodnená až do 60%. Presné tovary a ceny si nájdete vo vašich bonusových knižkách.

 
WEB KAMERY
Chopok, pohľad na západ
Chopok, pohľad
na západ
Chopok juh - Kosodrevina Chopok juh
- Srdiečko
Skokanský mostík, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
Skokanský mostík, Štrbské Pleso
Jasná - Luková
Jasná - Luková
LINKY A ODKAZY PARTNERI
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
  C 2009 ACTIVE PLANET s.r.o. | úvodná stránka | burza | fórum | členovia | partneri | všeobecné informácie | mapa stránky | napíšte nám | kontaktné údaje