Mimoriadne výhody člena Alpenverein 2014
Mimoriadne výhody člena Alpenverein 2014 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Miroslav Leitner   
Štvrtok, 19 September 2013 16:45

Každý rok popri preukazoch Alpenverein, dostávajú členovia aj niečo naviac. Doteraz to boli  rôzne upomienkové darčeky ako napr. tričká, šatky, ponožky či čelenky. K tomu nákupné bonusy na zľavu bez výšky nákupu až do 25% podľa výberu značky. Opakujeme , že tieto bonusy sú len pre tých, čo sa do Alpenverein registrovali prostredníctvom www.activeplanet.sk alebo www.skialp4u.sk . Sú teda navyše a iní poskytovatelia Vám takéto výhody neposkytujú.

Sme veľmi spokojní, že pri potulkách v prírode, tieto darčeky značne využívate.  Vidíme ich pri rôznych športových akciách alebo len na klasickej jednoduchej turistike. Naozaj nás to zo srdca teší.

Ide však ďalší členský rok. Pre rok 2014 sme pripravili opäť bohaté bonusy naviac. Môžeme to rozdeliť do 4 častí:

 

1 - Nákupné bonusy vo výške 20, 15 a 10 EUR - celkom spolu za 45 EUR !!!

2 - Vernostný program

3 - Klubové výhody - pre skupiny s min. 5 platiaci členmi

4 - Odmena za nového člena

 

1 - Nákupné bonusy vo výške 20 EUR, 15 EUR a 10 EUR - spolu za 45 EUR !!!

Popri novom preukaze Alpenverein pre rok 2014 obdržíte tri nasledovné bonusy:

 

BONUS 20 EUR

Tento bonus využijete pri nákupe tovaru v sume nad 100 Eur.


BONUS 15 EUR

Tento bonus využijete pri nákupe tovaru obuvi zn. Salomon


BONUS 10 EUR

Tento bonus využijete pri nákupe tovaru v sume nad 50 Eur.

 

POZOR: tieto bonusy využijete pri každom nákupe v Active Planet outdoor centre alebo na e-shope www.1sport.sk. Podmienkou je, aby ste sa pri nákupe cez e-shop prihlásili cez Vaše aktuálne členské číslo Alpenverein.

Základné nákupné ceny po prihlásení sú na e-shope www.1sport.sk nižšie ako pre bežných zákazníkov min. o 10 % - okrem špeciálnych akciových cien.

Bonus si uplatňujete z nižších členských cien, čím  dosiahnete mimoriadne výhodnú cenu počas celého roka!!!

V Active Planet outdoor centre je potrebné predložiť preukaz pri úhrade. Tu taktiež nakupujete za nižšiu internetovú cenu !!!

Bonusy sa nedajú uplatniť pri špeciálnych akciových cenách typu Crazy Day alebo Vernostný Bonus.

V prípade, že tovar o ktorý má člen Alpenvereinu záujem, nie je v našej aktuálnej ponuke na e-shope alebo v outdoor centre, vieme ho pravdepodobne zabezpečiť v krátkej dobe. Napíšte nám mail na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. s dotazom, kde Vám dáme informáciu za akú dobu vieme požadovaný tovar zaistiť a za akú cenu.

 

2 - Vernostný program


Členovia Alpenverein podľa počtu rokov členstva môžu si z vybraných tovarov vysokej kvality - materiálne a aj kvalitatívne. Pozrite si  http://www.1sport.sk/?alpenverein-vernostna-ponuka,317 . Tu dosiahnete veľmi výhodnú cenu, ktorú nikde inde nenájdete !!!

Do tejto položky pridáme postupne aj ďalšie položky, okrem iného aj také čo boli v minulosti ako darčeky. Pri objednávaní je opäť potrebné sa prihlásiť na svoje číslo Alpenverein. V rámci tejto akcie nie je možné využiť poskytnuté bonusy.

 

3 - Klubové výhody - pre skupiny s min. 5 platiaci členmi

 

Podobne ako v minulom roku, opätovne chceme zvýhodniť "klubové" objednávanie členstva. Klub je definovaná ako skupina ľudí, ktorá má min. 5 platiacich členov /deti , ktoré sú popri rodičoch zdarma sa nepočítajú /. Vedúci danej skupiny - klubu zaistí uhradenie poplatku a aktualizáciu údajov za všetkých a zároveň jeden člen klubu dostane všetky preukazy aj s bonusmi spolu za všetkých. Takýto klub navyše dostane v rámci členského aj bonusový darček pre každého platiaceho člena. Začiatkom roku to budú kvalitné a obľúbené ponožky Alpenverein od firmy Climberg.  V ďalšej časti roka sa môže táto ponuka rozšíriť.

Výnimky na počet členov má skupina PREVYK a SSA. Títo členovia obdržia bonusový predmet automaticky aj keď sa jednotlivo nahlásia. Podmienkou je, že musia byť platnými členmi týchto skupín.

 

4 - Odmena za nového člena


Za každého nového sprostredkovaného člena Alpenverein do skupiny registrovaných cez www.activeplanet.sk alebo www.skialp4u.sk  obdrží ten čo doporučil daného nového člena už s vykonanou úhradou - bonus na nákup tovaru vo výške 5 EUR. / za každého jedného platiaceho člena jeden bonus  /  Tieto bonusy sa môžu spočitávať a platia na všetky tovary v ponuke okrem akcií Crazy Day a Vernostný Bonus!!!

Podmienkou je, že pri registrácii nového člena to tento člen uvedie do poznámky. V prípade, že  pri registrácii nový člen  túto skutočnosť zabudol uvieť, je možné ešte do 48 hodín po registrácii uviesť túto skutočnosť mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. a v kopii mail na člena ktorý to doporučil pre overenie. Po 48 hod už nebude akceptované oznámenie doporučenia.

 

Kontakty pre Vaše otázky:

- dotazy ohľadom Alpenverein:   Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  , 00421 902 469 239

- dotazy ohľadom tovaru - ACTIVE PLANET outdoor centrum:   Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. - 00421 948 330 734

otváracie hodiny ACTIVE PLANET outdoor centra : PO - PIA od 10.00 do 18.00 hod

 

Využite aj našu SKIALP a OUTDOOR POŽIČOVŇU -  otázky na požičovňu adresujte na ACTIVE PLANET outdoor centrum. Poskytnuté bonusy môžete využiť aj na požičovňu!


 
WEB KAMERY
Chopok, pohľad na západ
Chopok, pohľad
na západ
Chopok juh - Kosodrevina Chopok juh
- Srdiečko
Skokanský mostík, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
Skokanský mostík, Štrbské Pleso
Jasná - Luková
Jasná - Luková
LINKY A ODKAZY PARTNERI
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
OEAV Alpeverein
Podmienky členstva
Registrácia nového člena
Čo robiť v prípade úrazu
Pripoistenia
Materiály k stiahnutiu
  C 2009 ACTIVE PLANET s.r.o. | úvodná stránka | burza | fórum | členovia | partneri | všeobecné informácie | mapa stránky | napíšte nám | kontaktné údaje